Yoğun Nemlendirici Krem, Vaseline

Yoğun Nemlendirici Krem, Vaseline

IMG_7536

Yepyeni bir kategoriden herkese merhaba!

Uzun zamandır aklımda olan kişisel bakım kategorisi sizlerden gelen destekle birlikte artık blogumda yer alıyor. Snapchat ve Instagram üzerinden paylaştığım kişisel bakım ürünlerine gösterdiğiniz harika ilgi üzerine buradan daha düzenli ve detaylı içerikler geleceğine emin olabilirsiniz. Makyaj konusunda hiçbir bilgim ve o yönde hiçbir alakam olmamasına rağmen cilt ve saç bakımı gibi konuların üzerine birçok ürün kullanıyorum.

Yaklaşık 1 yıldır kullandığım Vaseline cilt bakım kremi bacaklarımın yumuşacık olmasını borçlu olduğum krem! Normalde tüm vücut için nemlendirici özellik taşıyan bu kremi ben sadece bacaklarıma kullanıyorum, vücudumun geri kalanına losyon ve daha farklı kokuda kremler tercih ettiğim için.

Bir kremde yoğun nemlendirmesi dışında aradığımız en önemli özelliklerden biri kesinlikle kokusu! Vaseline bu sarı kutusu mis gibi hafif bir vanilya kokusuna sahip, biraz da sütlü gibi. Seride en çok sevdiğim kesinlikle bu. Diğer güzel özelliği ise ne kadar sürerseniz sürün kısa sürede yokmuş gibi hissediyorsunuz. Böylece yazın sürüp dışarı çıktığınızda güneşin etkisiyle sıcaklamıyorsunuz.

Benim gibi kuru ciltler için biçilmiş kaftan olan bu krem gerçekten iddiada bulunduğu gibi 3 haftada etkili bir onarım sağlıyor. Bacaklarım sürekli yumuşacık, fazlasıyla nemli ve en önemlisi de eskisinden daha az kuru.

Sadece kokusuyla bile sizi cezbedebilir. 🙂

PAYLAŞ

Benzer Yazılar
0 Yorum

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir