Stuff Healthy Drinks & Design Bar

Stuff Healthy Drinks & Design Bar

IMG_9894
Sevgili Rüya’nın fikirleriyle ortaya çıkan, açıldığından bu yana müdavimi olduğum, her geçen gün lezzetleriyle beni mutlu etmeyi başaran bir mekan.
Moda’da sevdiğim mekanların sayısı ne yazık ki mi demeliyim bilmiyorum ama bir elin parmaklarını geçmiyor. Her geçen gün yeni bir yer açılıyor olmasına rağmen hiçbiri yeterli kalitede hizmet ve lezzet sunmuyor, maalesef. Moda’da favori mekanlarımın arasında ilk üçte olan Stuff Healthy Drinks & Design Bar ile hala tanışmayanlar varsa yazıyı okuduktan sonra koşarak gitmeli ve nefis tatlarını keşfetmelisiniz!
Processed with VSCOcam with a5 preset
SKKP7873
Smoothie’leri kendimi bildim bileli çok seviyorum. Tabii ki de tadı damağıma uygun olan karışımları tercih ediyorum böylece hem sağlıklı bir şeyler içmiş oluyorum hem de kendimi mutlu ediyorum. Stuff’ın karışımları ilk tattığımdan bu yana benim kalbimi kazandı ve hala da kazanmaya devam ediyor.
İlk gittiğimde kahvenin smoothie hali olarak adlandırdıkları Elvis’in Kahvesi karışımını denemiştim favorim olmaktan hiçbir zaman çıkmayacağına eminim, içinde süt, muz, kahve gibi bayılacağımız tatlar var hepsi bir araya geldiğinde ise ortaya çok lezzetli bir içecek çıkıyor. Kahveyle arası iyi olanlar için mükemmel bir tercih olabilir.
Processed with VSCOcam with hb1 preset
Diğer favorim ise yılbaşında özel olarak çıkarttıkları iki ay boyunca menülerinde yer alan kivili, yeşil elmalı bir karışımdı. İtiraf ediyorum iki ay geçtikten sonra da çok beğendiğim için gittiğimde istemiştim. Stuff bu konularda çok iyi ağırlıyor müşterilerini siz ne isterseniz o karışımı hazırlıyorlar.
Zaten güzel yanlarından biri de bu eğer menüde hazır bulunan karışımlar içinize sinmezse damak tadınıza uymayacağını düşündüğünüz için ya da benim gibi menüdeki tüm içecekleri tattıktan sonra farklı şeyler denemek isterseniz kendi seçtiğiniz meyve sebzelerle karışımınızı oluşturabiliyorsunuz.
Geçenlerde ıspanak, yeşil elma, armut ve badem karışımını istedim ve beklediğimden daha mükemmel bir tat ortaya çıktı kesinlikle tavsiye ederim. Tabii öncesinde Stuff’ın menüsündeki fresh bir tercih olan Güneşli Şeyler’i ve enerji depolamak için Muz Sandalı’nı deneyebilirsiniz.
Processed with VSCOcam with hb1 preset
Processed with VSCOcam with a5 preset
Stuff’ın menüsünde sadece smoothie’ler değil aynı zamanda atıştırmalık sağlıklı lezzetler de var. Mevsimine göre meyvelerle sundukları granola ve yulaf ezmesini sabahı taptaze ve hafif bir şekilde geçirmek isteyenler yolunu düşürüp tadabilir. Pişman olmayacağınızın garantisini veriyorum, benden söylemesi.
Ayrıca sıcak bir şeyler içmek isterseniz Stuff’ın vanilyalı çayı da yumuşacık içinizi ısıtacak bir tercih. Havalar ısınmadan çay tercihinizi yapsanız iyi olur zira bahar ilerledikçe buz gibi, taze meyve sebzelerle hazırladıkları smoothie’leri vazgeçilmeziniz olacak.
Processed with VSCOcam with hb1 preset
Stuff Healthy Drinks & Design Bar her gün açık, Moda’ya gittiğinizde uğramayı ihmal etmeyin! Ortam çok minik, belki oturacak yer bulamazsınız o zaman da take away olarak smoothie’nizi alıp Moda’da yürüyüş yapabilirsiniz.
PAYLAŞ

Benzer Yazılar
0 Yorum

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir