Nivea Tanıtım Videosu: Anneler Günü

Nivea Tanıtım Videosu: Anneler Günü

Bu zamana kadar çevremde birçok arkadaş biriktirdim. Hala da her geçen gün yeni arkadaşlar ediniyorum. Ardımda bıraktıklarım da oldu tabiki olmadı değil. Zamanında çok sevdiğim, vaktimin çoğunu birlikte geçirdiğim birkaç yakın arkadaşım artık hayatımda değil.
O zamanlar ‘En yakın arkadaşım, onunla her şeyi yapabiliriz, upuzun sürecek bir dostluğumuz var anne.’ diye anlattığımda annem “İnsanları o kadar kolay tanımak mümkün değil kızım, ne olacağı belli olmaz bazen en yakınım dediğin yeri gelir en uzağındaki kişi olur, hem daha hayatına çok insan girecek. Belki de ilerde edineceğin arkadaşlarından biri senin gerçekten en yakın arkadaşın olacak.” demişti.
#annemhaklıymış eskiden en yakın arkadaşım olarak gördüğüm ve her zaman yanımda olacağını düşündüğüm insanı kaybetmiştim. Ama şimdi yanımda beni seven belki de yüzlerce hatta -biraz abartmadan bir şey olmaz bence- binlerce insan var. Üstelik her geçen gün çevremdeki insanlar sayesinde daha mutlu uyanıyorum.
Yine eskiden olaylar yaşandığında üzüntüden deliye dönmüştüm. Birkaç günü üzülerek geçirdikten sonra annem “Bunlar gelip geçecek, şimdi çok üzülüyorsun biliyorum ama ilerde bu kadar kendini üzdüğüne kızdığın zamanlar da olacak.” demişti. Yine #annemhaklıymış şimdi o üzüldüğüm günlere bakıyorum ve daha mantıklı düşünebiliyorum.
Ekran Resmi 2015-04-27 22.31.17
Annelerin hayatımızdaki yerini kelimelere dökmek biraz zor aslında. Ama Nivea çok güzel bir projeyle karşımızda! Nivea Anneler Günü için özel olarak düşündüğü proje kapsamında genç kadınların annelerinden aldıkları en değerli tavsiyeleri ve ‘annem haklıymış’ dedikleri anları anlattıkları bir video hazırladı. Bu videoda farklı ülkelerde yer alan genç kadınlar annelerinin birçok kez haklı olduğu kişisel hikayelerini #annemhaklıymış diyerek anlattılar.

Annelerimiz tavsiye vermeyi çok sevdikleri gibi, bizler hayatımızı yönlendirirken onların da katkılarının olmasını her zaman isterler. Doğruyu söylemek gerekirse küçükken annelerin verdiği tavsiyeleri hemen hemen birçoğumuz dikkate almıyorduk. Zaman ilerledikçe bize onlar tarafından yöneltilen sözlerin çok önemli olduğunu anladık. Nivea bu projeyle genç kadınlara, annelerin verdiği tavsiyelerin ne kadar değerli olduğunu hatırlatıyor.
Sizler de bu projeye ortak olmak istiyorsanız Anneler Günü için ufak bir sürpriz yapın ve #annehaklıymış / #momwasright etiketlerini kullanarak annenizin size verdiği en iyi tavsiyeyi ister yazıyla ister fotoğraf aracılığıyla Facebook, Twitter ve Instagram üzerinden paylaşın.
Bu güzel günde onların ağzından çıkan her bir sözün bizler için ne kadar anlamlı olduğunu onlara gösterelim!
NIVEA-momwasright-pr-package-viral-7-150421
Bu içerik Nivea sponsorluğunda hazırlanmıştır fakat bahsettiğim anı ve düşünceler bana aittir.
PAYLAŞ

Benzer Yazılar
0 Yorum

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir