Moda’da Tasarım Harikası: Volare

Moda’da Tasarım Harikası: Volare

Moda’da şu ana kadar görebileceğiniz en renkli dükkan burası! Daha içeri girmeden sokağın başındayken kendine çekiyor sizi ‘acaba neler var içeride’ diye. Volare’de herkes kendine göre bir tasarım bulabilir.
Mekanın sahipleri Ömer ve Zeynep Keşan iki kardeş olarak bu güzel dükkanı Ocak sonunda açmışlar ne yazık ki benim keşfetmem Mart ayında oldu. İlk gittiğimde o kadar sıcakkanlı karşılandım ki her Moda’ya gidişimde kafesinde oturmasam bile uğrayıp ufak tefek detaylara bakıp çıkarım. Geçen gün gittiğimde her tasarımını çok sevdiğim Volare Moda’yı sizlere de tanıtmak adına çekim yaptık. Yazıyı okuduktan sonra güneşli bir günü yakalayıp koşarak Moda’ya gidebilirsiniz.
IMG_4994 (1)
Tilda oyuncaklardan tutun cam ve porselen takımlara kadar bir dolu tasarıma ev sahipliği yapıyor Volare. El örgüsü yastıklar raflarda ilk dikkati çeken ürünler oluyor. Keçe bebekler, çok az yerde göreceğiniz özel tasarım çocuk kıyafetleri bulabileceğiniz gibi eğlenceli minik bir dolu eşyayı da bu dükkanda görebilirsiniz.
Hoşaf Atölye’nin defterleri çok yaratıcı bir o kadar da renkli gittiğinizde bir tane almadan çıkamayacağınıza emin olabilirsiniz. Özellikle benim gibi tasarım defterlere hayran biriyseniz belki de bir iki tane kapabilirsiniz. Hande Bilten tasarımı fincanlar ise evinizde kahve keyiflerinize çok şık bir şekilde ortak olabilir. Artık birçok kişi tarafından tercih edilen Treso Tasarım mesaj içerikli peçeteler de bu dükkanda köşede yerini almış. Benim en çok beğendiğim tasarımlar bunlar fakat bunlar gibi büyük küçük özel tasarımlar Volare Moda’da sizleri bekliyor. Yakından görmenizi tavsiye ederim.

IMG_4998

IMG_5011
Kafesinde otururken ne içeceğinize karar vermeniz çeşit az olsa da zor olabilir çünkü kahveleri Petra, çayları Whittard! Aranızda bilenler vardır Petra’nın ne kadar kaliteli kahve sunduğunu Volare’de bunu görünce ilk seçimim her zamanki gibi kahve oldu. Ama genellikle İngiliz çayı ağırlıklı olan ve birçok çeşidi bulunan benim de çok sevdiğim Whittard Chelsea çayları da oldukça lezzetli bir seçim olabilir.
Kahve ya da çayınızın yanına günlük çıkan tatlılar eşlik edebilir. Balkabaklı cheesecake, kokusu uzaktan bile burnunuza gelen vişneli-elmalı tartolet, mis gibi çikolatalı brownie gibi lezzetler Volare Moda’nın mutfağında sizi bekliyor, denemeden çıkmayın!
IMG_4988
IMG_5025
Son olarak Volare Moda’nın workshoplarından bahsetmek istiyorum. Bu çok renkli dükkan tasarımların hakkını verip düzenli olarak hem yetişkinler hem de çocuklar için sanatsal atölyeler düzenliyor. Origami, keçe, maske, defter yapımı ve taş boyama gibi çeşitli workshoplara ev sahipliği yapan Volare keyifli tasarımlar üretirken sıcak sohbetlerini de eksik etmiyor. Aşağıda verdiğim linkten Volare Moda’nın sitesine göz atabilirsiniz workshoplar hakkında detaylı bilgi için mail atarsanız anında dönüş alabilirsiniz.
IMG_5004
Adres: Moda Caddesi, Murat Bey Sokak No: 3/C
PAYLAŞ

Benzer Yazılar
1 Yorum
  • ReneeerQksgh

    Aralık 26th, 2016 6:17

    I see your blog needs some unique content. Writing manually is time consuming, but there is tool for this task. Just search for - Digitalpoilo's tools

    Cevapla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir