Favoriler: L’Occitane El Kremi

Favoriler: L’Occitane El Kremi

Snapchat’ten beni takip edenler L’occitane’ı ne kadar çok sevdiğimi bilir. Her bir ürününe bayıldığım ve çok severek kullandığım bu Fransız markasında favori el kremlerimi sizin için bir araya getirdim.

Ellerimi gün içinde defalarca yıkadığım için en çok ihtiyacım olan şey kesinlikle el kremi oluyor. Tabii her an elime süreceğim kremlerin de mis kokulu olması en önemli unsurlardan biri. Kremde hem kokusu hem de dokusu anlamında beni tatmin eden isim şüphesiz, L’occitane.

Sayısız tüp kullansam da vazgeçediğim badem sütü özlü krem en sevdiğim el kremi desem yeridir. Bademli, sütlü aşırı hafif kokusu çok hoşuma gidiyor. Üstelik sürdükten kısa bir süre sonra elinizde yokmuş hissi ise bir diğer sevdiğim unsurlardan. Bir el kreminden nemlendirmesi, kuru hissettirmesi ve güzel kokması dışında isteyebileceğimiz ne olabilir. 🙂 L’occitane tüm bu özellikleri minik tüplerde bizlere en tatlı şekillerde sunuyor.

Yasemin ve bergamut özlü olan ise kısa bir süre önce keşfettiğim diğer harika kokan krem. Güzel sarı tüpte hakkını son derece veren bu yaseminli el kremini denediğinizde ve tabiki kokladığınızda mutlu olmamanız imkansız. Yasemin ve bergamut kokularının dengesinin çok iyi ayarlandığı bu kremi önermekle kalmıyorum, direkt gidin alın diyorum.

Son olarak fotoğraflarda olmayan uzun zamandır kullandığım ve bitmiş olan portakal çiçeği ve orkide özlü el kremi ise biraz daha çiçeksi kokuları sevenler için yapılmış el kremi. Bu kategorinin vücut sütü ve parfümünü kullandığım için değişiklik yapmak adına farklı kokuda el kremleri kullanıyorum ama L’occitane’a girdiğinizde benim en çok sevdiğim bölümü görmek isteyenler, Neroli & Orchidee isimli ürünlere bakabilir.

Photo 19-08-16 18 17 20

Photo 19-08-16 18 20 04

Photo 19-08-16 18 21 36

PAYLAŞ

Sonraki

Slow Public

Benzer Yazılar
0 Yorum

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir