BREW CoffeeWorks

BREW CoffeeWorks

İzmir’de iyi kahve mekanları oldukça kısıtlı ama geçen hafta gezerken fark ettiğim kadarıyla bu konuda baya iyi ilerleme yönünde olduğunu söyleyebilirim. 4-5 tane üçüncü dalga kahve kültürünü barındıran hem ortamı hem de tatları iyi olan mekan var. Bugün özellikle ortamında huzur bulduğum Brew Coffeeworks hakkında yazıyorum.
IMG_7485
İzmir’in sıcağına en iyi gelecek olan kesinlikle Iced Latte olmalı dedim ve bütün hafta gittiğim kahvecilerde ilk bunu denedim. Her gittiğim yerde de kocaman bardakta ve bol buzlu gelen kahve öyle iyi geliyor ki sıcak havalarda anlatamam. Brew Coffeeworks’te Iced Latte’nizi şekerli ya da şekersiz olarak isteyebilirsiniz. Ben şekersiz içtim ama çok acı olmaması için de sütünü biraz fazla koydurdum. Gerçekten serinleten, kahve aroması tam oranında olan bir latte içtim.
IMG_7478
Brew Coffeeworks’te güzel olan da buydu: istediğiniz tatlarda kahvenizde değişiklik yapabiliyorsunuz. Menüden herhangi bir kahveyi seçtikten sonra damak tadınıza uygun olanı sizlere sunacak bir hizmet var. Belli saatlerde çok sakin olduğu için size gösterilen ilgi de o yönde daha da artıyor. Az müşteri var diye iyi kahveyi ucundan yapmak yok bu mekanda. Her şey tam tadında.
IMG_7519
IMG_7502
Brew Coffeeworks bana göre İzmir’in en güzel sokaklarından birinde yer alıyor. Haliyle bulunduğu çevrenin güzelliği ortamına da son derece yansımış. Beyazın doğallıyla huzur verici mavinin bir bütünü bu mekan. Dekorasyonuyla sizi kendine önünden geçerken çekmeye yetiyor bile. Bahçe kısmında İzmir’in sıcak havalarında dahi oturabilirsiniz çok güzel esiyor yani bu güzel mekan bizlerin rahatlığı için hemen hemen her şeyi düşünmüş.
IMG_7495
İçimizi açan bu kahvecide içtiğiniz o güzel lezzetlere paketler halinde de ulaşabilirsiniz. Beğendiğiniz kahvelerin birçoğu Brew Coffeeworks şubelerinde satışta. Evinizde de bu tatları elde etmeniz mümkün hale geliyor ama bana sorarsanız Brew Coffee keyfinizi İzmir şubesindeki bu harika mekanda tercih edin.
IMG_7503
Brew Coffeeworks şubelerine ve yaptıkları o güzel kahvelere eğlenceli sunumlar halinde buradan ulaşabilirsiniz.
PAYLAŞ

Benzer Yazılar
1 Yorum
  • Linda Lovelace

    Ağustos 14th, 2015 0:05

    Whether you decide to go by plane, train or automobile roanoke to nyc, finding cost effective travel is the first step to planning a great trip.

    Cevapla

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir